Menu

Vaše zkušenosti GHodnotit na Google Celkem 728 hodnocení 99,12 %

2013

Schránku jsem využil k nákupu, u nás zatím nedostupného, přístroje LG NEXUS 4 16GB. Telefon mám již doma, ušetřil jsem peníze a se službou, jaká je poskytována, jsem nadmíru spokojen - okamžité odpovědi na email, SMS, odeslání... Příště Vás opět využiji a doporučím.

Byl to můj první nákup. Jsem maximálně spokojený. Perfektní komunikace, ochota a profesionální přístup. Mohu jen doporučit.

Využila som doručenie balíka z Nemecka. Som maximálne spokojná. Výborná komunikácia, veľká ústretovosť a aj rýchlosť doručenia. Škoda len, že doručenie cez českú poštu na Slovensko je drahšie, ale na to som bola upozornená. Ďakujem a určite ak budem nakupovať v Nemecku, prídem na tento server.

MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST! Dnes mi došla již 3 zásilka, pokaždé vše proběhlo hladce. Oceňuji perfektní komunikaci, vstřícnost a rychlé zaslání. Tuto službu DOPORUČUJI!

2012

Balíček dorazil naprosto v pořádku, jste super, děkuji moc. Krásné Vánoce celému týmu.

Dobrý den, jsem velice spokojená, i teď před svátky nedošlo k žádnému zdržení a balíček přišel včas, moc děkuji, krásné svátky!

děkuju za vaši vstřícnost trpělivost, rychlost a spolehlivost. vaše služby jsou opravdu nadstandartní.

Opět Vám děkuji za skvělou práci při asistovaném nákupu. Všem doporučuji.

Objevila jsem dokonalou službu - asistovaný nákup, vůbec jsem netušila, že takové služby existují. Dnes přišel první balíček a jsem nadšená - průběh perfektní, domluva také na jedničku (zmatkovala jsem při první objednávce...) a rychlost - no prostě jen zírám a už mám udělanou další objednávku :-). Otevřelo mi to dveře do nového světa na který jsem dříve nedosáhla. MOC DĚKUJU a doporučuji Vás všem.

Vše proběhlo k mé absolutní spokojenosti, služba na opravdu vysoké úrovni, výborná komunikace a vstřícnost. Zboží dorazilo vpořádku a v domluveném termínu. Mockrát děkuji a všem mohu tuto službu doporučit.

Naprosto Suprova sluzba ktera pracuje i v nedeli , rychlost a perfektni komunikace . Urcite budu vyuzivat sluzeb i nadale :))

Asistovaný nákup proběhl na jedničku, nakupyvnemecku.cz budu určitě využívat i v budoucnu.

Mnohokrát děkuji za perfektní provedení asistovaného nákupu, ochotu a výbornou komunikaci. Ráda využiji Vaši službu i napříště.

Jsem mile překvapen ochotou a pružností vaší služby.Zcela jistě Vaší službu opět použiji.

Ochota a rychlost s jakou jsem se setkal při asistovaném nákupu,mě velice mile překvapila. Mohu všem jen doporočit.

Děkuji velice za asistovaný nákup,byl jsem mile překvapen rychlostí komunikace,vstřícností a celkově bezproblémovým vyřízením. Určitě budu dál využívat Vašich služeb,děkuji.

Děkuji za možnost asistovaného nákupu při objednání zboží, které je u nás nedostupné..Přes vzniklé komplikace ze strany obchodu velice děkuji za profesionální přístup,ochotu, vstřícnost a následné rychlé doručení zboží až domů. Velice moc děkuji a všem vřele doporučuji :-) Ráda Vaše služby opět využiji.

Využila jsem tuto službu a opravdu velice chválím. Jsem naprosto spokojená jak s komunikací a hlavně rychlostí doručení zásilky až přímo do domu v naprostém pořádku. Moc děkuji a těším se na další nákupy :-).Vřele Všem doporučuji!

Neskutečně děkuji a mám velkou radost, že se mi podařilo přes Vaši zásilkovou službu dostat do ČR originální výfuky přímo z továrny Eisenamnn na BMW. Mám to originál se zárukou a ušetřil jsem téměř 10 tis., než kdybych si to objednal přes české překupníky. Celkově jsem svěřil této společnosti 58 tis. za nákup výfuků, kdy vše dobře dopadlo a navíc to bylo vyřízeno velmi rychle. Ještě jednou děkuji.

Využil jsem asistovaného nákupu, protože nemám s nakupováním v zahraničí žádné zkušenosti. Vše proběhlo v naprostém pořádku, já se prakticky nemusel o nic starat a zboží dorazilo během několika dnů až ke mně domů. Pokud budu mít příště možnost opět nákupem v zahraničí ušetřit, vím, na koho se obrátit.

Paráda! Skvělá komunikace, vše funguje rychle a efektivně. Kupoval jsem pneumatiky (Fulda EcoControl HP) a úspora mi "zaplatila" náklady na servisní práce. Pán od PPL taky OK!

Využila jsem asistovaný nákup a jsem nadmíru spokojená. Výborné služby, profesionální přístup, velmi rychlá komunikace a zaslání. Mnohokrát Vám děkuji a každému doporučuji.

I přes komplikace, které dělalo německé H&M se nakonec vyřešilo vše k mé spokojenosti a oblečení mám nyní v pořádku doma! :) Vřele doporučuji, je to skvělá cesta, kterou se můžete dostat k jinak nedostupnému zboží a v případě problémů máte někoho, kdo vám kryje záda.

Maximalni vstřícnost a osobni přístup. Take oceňuji rychlost doručení (kupoval jsem zbozi na německém eBay a pak přes nákupy v Německu do Čech - cele to trvalo jen 4 dny. Včetně zaslání od prodejce do schránky v Německu a az ke mně domu). Díky moc a s dalším nákupem přijdu zase na tento server. :)

Chválím za vstřícnost a ochotu při dovozu nadrozměrnější zásilky. Rád využiji Vašich služeb i v budoucnu.

Vaše služby mně přišly vhod když byly na amazon.de výprodeje oblečení a obuvi. Oproti českých obchodům jsme ušetřili tisíce a zásilky sjednotili do dvou. Jediné co bych vylepšil je možnost do jednoho formuláře dát třeba 5 asistovaných nákupů

Využila jsem asistovaný nákup a vše proběhlo k mé spokojenosti. A také oceňuji rychlou komunikaci.

děkuji za rychlost vyřízení zásilky, nákupy díky vám dostaly nový rozměr :)