Menu

Vaše zkušenosti GHodnotit na Google Celkem 724 hodnocení 99,12 %

2023

Službu využívám již od roku 2016. A vždy naprostá spokojenost. Jak při zaslání na adresu, tak při osobním odběru. Je fakt super, že firma s tímto zaměřením existuje a pro mne je významným bonusem i komunikace v češtině.

Objednáno ve středu v Německu, v pátek doma v Jihlavě. Co víc si přát? Spokojenost a doporučuji

Opravdu vynikající, jednoduchá a funkční služba. Objednával jsem přes stránku notebook Dell XPS17 z oficiálního německého Dell e-shopu, vše proběhlo naprosto bez problémů. Mockrát děkuji za tuto možnost.

Po delší době píši stale dokola bezkonkurenční firma co se týče rychlosti,slušnosti a vystupováním za vše děkuji a jen tak dale Jiří

Šlo o mou zcela první zkušenost s touto firmou a jsem nadmíru spokojený. Kupované zboží bylo velmi problematické dostat z Německa do ČR, zejména kvůli jeho citlivé povaze (vysoce hořlavé), rozměrům (paleta) a hmotnosti. Nespočet velkých přeposílacích společností rovnou sdělilo, že zboží buď přepravit nedokáže, nebo se to nevyplatí a již to vypadalo, že si do Německa budu muset zajet osobně. Zde nebyl s ničím absolutně žádný problém a vše proběhlo velmi rychle (zboží bylo za 2 dny od obdržení na německý sklad doma), profesionálně s přátelským jednáním a navzdory dlouhé cestě nedošlo k žádnému poškození. Systém stránek a spravování zásilek je velmi uživatelsky jednoduchý a vše, co není jasné dovysvětlí sekce s častými dotazy, případně a ochotná zákaznická podpora. Den před odesláním mě ještě kontaktoval sám pan majitel a vše mi důkladně vysvětlil a navrhl nejlepší možné řešení na přepravu a rovnou mi vypočítal pravděpodobnou cenu. Při příštím nákupu služeb rád znovu využiji. Všem mohu vřele doporučit! Děkuji.

pravidelně využívám služeb, perfektní spolupráce, komunikace a rychlost dodání! Určitě využijte pokud váháte. Služby také nejsou předražené!!!

Výborná zkušenost. Asistovaný nákup a platba na eBay Kleinanzeigen proběhla hladce a získal jsem tak zboží, které už jsem dlouho chtěl, za rozumnou cenu. Nejspíše jediná služba v ČR, která umožňuje asistovaně nakoupit právě na Kleinanzeigen.

Dobrý deň, chcel by som touto cestou veľmi pekne poďakovať Vašej firme za dlhodobé a spoľahlivé preposielanie zásielok z Nemecka. Už 10 rokov používam Vaše služby a musím povedať, že som s Vašou prácou vždy veľmi spokojný. Za túto dobu som Vám z dôverou zveril cez 122 zásielok a nikdy sa mi nestalo, že by som bol s Vašimi službami nespokojný. Preto by som Vám chcel navrhnúť, aby ste zaviedli systém odmenovania verných zákazníkov. Vzhľadom na to, že používam Vaše služby už tak dlho a pravidelne, myslím si, že by som si zaslúžil nejakú formu zľavy alebo inú výhodu. Takéto odmeny by mohli byť skvelým spôsobom, ako preukázať vašim zákazníkom vďačnosť za ich vernosť a podporiť ich k tomu, aby pokračovali v používaní Vašich služieb. Ešte raz by som chcel vyjadriť veľké poďakovanie za Vašu prácu a za to, že som sa mohol vždy spoľahnúť na Vaše služby. Verím, že moja pripomienka k zavedeniu odmenovania verných zákazníkov Vám bude užitočná a že nájdete spôsob, ako oceniť svojich najvernejších zákazníkov. S pozdravom, M

Super, první zkušenost a přeposláno tentýž den, co balíček dorazil do skladu, následující den již v ČR v Alza boxu. Podmínkou je mít kredit a být na příjmu pro vyplnění údajů.

Děkuji vaší firmě dnes asistovaný nákup po třetí a jsem moc spokojený s vaší službou . Jsem rád , že jste .

perfektní a rychlé přeposlání

Naprostá spokojenost! Vstřícná zákaznická podpora. Vřele doporučuji.

Vše naprosto super! Díky.

Bezproblémový osobní odběr.Nakupování je velice snadné.Příjemné jednání personalu a take dobra komunikace sluzby podpory.Doporučuji.

Jako vždy - naprosto perfektní služby. Díky.

2022

Nakupovala jsem poprvé, vše bez problému, doručení ze skladu v Německu do Čech do druhého dne. Skvělá komunikace. Moc díky, nejsem tu určitě naposledy :-)

Spokojenost ve všem. Na telefonu vždy ochotný pán. Ta nejrychlejší doba doručení jaká může existovat! Odpoledne oznámení že byl balík odeslán a druhý den dopoledne doma!

Službu používám k zasílání z e-shopů, které neposilájí do ČR, nejvíc oceňuji rychlost, kdy balíček je prakticky druhý den po přijení v Zittau u mě doma. Doporučuju.

OBROVSKÁ NESPOKOJENOST!!! Nedodržují podmínky, které mají napsané na stránkách a pokud bude zásilka s paletkou nebo kterýmkoliv zpevněním 10*10cm - půjde o paletovou zásilku. Jasně mi bylo napsáno, že nerozlišují velikost palety, na to si dejte pozor! I s mini paletou zacházejí jako s paletovou zásilkou, i když s ní můžou manipulovat normálně, jen se jim nechce. Radši si vydělají. Po dotazu nedokážou vůbec jednoznačně odpovědět na otázku a konverzaci vedou všeobecně a směřují úplně jiným směrem. Bohužel čekám ještě na zásilku :-( pak hned ruším. NIKDY VÍC!!!

Vždy naprosto perfektní! Díky.

2 asistované nákupy = absolutní spokojenost.

Již 3 roky využívám jejich služeb. Nadmíru spokojena!! mohu jen doporučit. Vždy z jejich strany je naprostá spokojenost!!! lepší službu by jste nenašli! Využívala jsem shipito, apod, ale to se nedá srovnat! Takže za mě, perfrektní služby za levné ceny! A hlavně máte jistotu, že dostanete co jste si koupili, pokud odesílatel nemá problém! :)

Vše proběhlo hladce! Chválím přehledný web s užitečnými radami, přijatelné ceny, rychlost doručení, nelze než poděkovat. Skvělé!

Asi 250 zásilek super nikde není podobný servis děkuji Jenštejn

Iba spokojnost

Veľmi spokojný. Rýchla komunikácia, perfektné vybavenie nákupu.

Kupuji v Německu hlavně hifi komponenty, LP, CD a hodně prodejců posílá pouze po Německu, takže adresa v Zittau super. Využívám asistované nákupy a velká spokojenost. Takže děkuji za dosavadní spolupráci.

Naprostá spokoenost a super rychlé doručení. Již 3 rokem využívám pravidelně jejich služeb a nejlepší co znám! Zakládají si na preciznosti!

Já musím opět smeknout! Nikdy jsem nevěřil,že až budeme jedna EU budeme ještě pořád potřebovat "strýčka na Západě" jako před 40 lety. A Nákupy jsou přesně takovým strýčkem! Děkuji za dlouhodobě 100% služby, přesnost, vstřícnost ap. Děkuji a doporučuji!

Rád bych se podělil o zkušenost s reklamací, asi tušíte, že ne vždy se přepravci k zásilkám chovají tak, jak by měli. Tedy přepravce zásilku nenávratně poškodil, ale zde mi pomohli s reklamací a, ač jsem to nečekal, reklamace byla uznána k mé spokojenosti. Ač je v tom NN nevinně, pomohli a komunikovali, čehož si velmi vážím. Díky za pomoc!

Vše bez zádrhelů. Bezproblémová služba. Jediné s čím se nemohu sžít je platba přes kredit a dobíjení převodem.

Moje první zkušenost je skvělá komunikace, přístup, ochota a rychlé odeslání i dodání, takže super. Rozhodně můžu doporučit

Využívám od roku 2014. Vše naprosto perfektní. Nelze než doporučit a díky za takovou službu.

S firmou jsem nadmíru spokojený . Nakupuji na ebay a zásilky počítám na stovky . Občas se stane , že mám problém se zasilatelem , ale posádka Nákupů jsou profíci na svém místě a dokáží si poradit s každým problémem . Z mé strany mohu jen doporučit .

Vynikající. Asistovaný nákup bez problémů.

Opět několik zasílek došlo bezproblémově, dokonce den před 24.12.. Jsou prostě perfektní, takových služeb více! Děkuji, že jste tu pro nás. :)

2021

Vše perfektní. Komunikace obchodu, asistovaný nákup, rychlost dodání. Super Díky

maximalna spokojnost s kazdym dorucenim. doporucujem.

Moje první zkušenost, přístup, ochota vše perfektní. Rozhodně můžu doporučit

Perfektní, díky!!!

Velmi dobrá zkušenost, rychlé a spolehlivé vyřízení požadavků.

Vše jako vždy perfektní!!! Děkuji, ostatním vřelé doporučení.

Vynikajúci pristup, ochota, rýchlosť. Môžem len doporučiť. 100% spokojnosť. Ďakujem.

3 roky využívám, raduji se z rychlosti dodání, komunikace.

Vše vždy naprosto perfektní!!! Díky

Vždy naprosto perfektní!!! Díky.

Chtěl bych pochválit kvalitu Vašich služeb, pružnost a ochotu. Jste mojí bezesporu nejpřínosnější online službou, která otevírá překvapivě zcela nový a daleko širší nákupní svět. Jako poděkování jsem alespoň předal doporučení dvěma mým kolegům, kteří ze zahraničí nakupují.

Moc díky za můj první asistovaný nákup, proběhlo vše bez problému a co je důležité opravdu rychle.DPD převoz balíčku z DE na uvednou adresu do druhého dne. Všem opravdu doporučuji vaše služby.

Vše v pořádku, díky této službě jsem již před časem sehnal grafiku (6800XT) za ceny, o kterých se v CZ nikomu ani nezdálo. :)

Děkuji, prostě jste super