Menu

Doručovací adresa v Německu

Naší hlavní činností je poskytování fyzické doručovací adresy v Německu v městě Zittau. Registrací získáte bezplatnou německou adresu na Vaše jméno.

Na tuto adresu si můžete zasílat zásilky nejez z Německa, ale také z celého světa. Když uvádíme zásilky, máme tím na mysli mimo standardní balíčky i nadrozměrné věci, palety, bílou techniku, zahradní domky, sauny, tepelná čerpadla, rekuperace, motory, gauče, pohovky, podlahy, jízdní kola, motorky aj.

Zásilky si u nás můžete nějakou dobu ponechat. Více zásilek Vám umíme ekonomicky zabalit do strech folie, krabice nebo umístit na paletu a přeposlat na adresu nebo výdejní místo. Zásilky si rovněž můžete vyzvednout na skladě v Zittau. Volná skladovací lhůta 14 dnů mimo nadrozměrné a paletové zásilky.

Pro firmy umíme zajistit přeposílání zásilek, vratnou adresu např. pro Amazon, drop-shipping, skladování a další logistické služby za zajímavé ceny.

24/7

Non-stop přehled

Poskytujeme 24/7 non-stop online přehled o všech příchozích a odchozích zásílkách včetně sledovacích čísel, váhy a rozměrů.

Image icon

Příjem a odeslání zásilek včetně palet

Měsíčně přebíráme a vypravujeme tisíce zásilek od dopisů, krabiček, balíků až po paletové a jiné nadrozměrné zásilky.

Image icon

SMS a EMAIL avíza

Každou příchozí zásilku Vám oznámíme SMS a EMAILEM. Každou odchozí zásilku/y Vám oznámíme elektronicky EMAILEM včetně sledovacího čísla.

Image icon

Rychlé doručení

Zásilky zadané k přepravě do 14:00 jsou v 99,5 % po celé ČR a příhraniční okresy Slovenska doručeny následující pracovní den. Nabízíme také expresní služby s garantovaným dopoledním doručením po ČR.