Menu

Proč nakupovat v Německu

Německý trh je nejsilnějším a nejrozmanitějším trhem v Evropě. Nebojte se nakupovat! Díky přístavům, vysoké kupní i ekonomické síle zde naleznete mnohem více výrobků, variant, dostupností a mnohokrát i za dostupnější ceny.

Nakupování v Německu pro mnohé znamená překážku především kvůli drahému poštovnému, neznalosti jazyka nebo úplné absenci doručení mimo Německo. Z osobní zkušenosti víme, že jsme sami dříve využívali buď ochotných přátel jezdících do Německa nebo nakonec mávli rukou a poštovné pro tentokrát zaplatili. Velkou příležitostí je pro mnohé nakupování u největšího online obchodníka www.amazon.de nebo na největším aukčím portále www.eBay.de

Mnoho výrobků bývá v Německu i mnohem lacinější než u nás, a to:

  • elektronika
  • oblečení
  • hračky a oblečení pro děti
  • BIO potraviny
  • náhradní díly
  • nábytek

Zásilková služba Nákupy v Německu vznikla díky velkému zájmu našich nejen obchodních, ale i blízkých přátel. S importem zboží z celého světa, obzvláště z Německa, máme dlouholeté zkušenosti. Ušetříme Vám nejen spoustu času, ale i mnohdy i peněz.

Kde nakupovat?

Nakupovat můžete prakticky kdekoli, odkud Vám odešlou zboží poštou na Vaši adresu v Německu. Většina obchodů dnes tuto službu poskytuje a nelezete zde zboží levněji než v kamenném obchodě.

Pokud nevíte, kde zboží hledat, pomohou Vám srovnávače zboží: www.idealo.de nebo www.preis.de

Nejoblíbenější jsou portály www.amazon.de, ebay.de, www.ernstings-family.de. Pokud máte zájem o některé zboží a nemáte registraci, poskytujeme službu asistovaných nákupů, kde za Vás nakoupíme, odešleme a přepošleme Vámi vybrané zboží.