Menu

Vaše zkušenosti GHodnotit na Google Celkem 728 hodnocení 99,12 %

2024

Musím říct, že bezva spolupráce. Využívám pravidelně (měsíčně i několikrát) a žádné zklamání, naopak, rychlost, kvalita služeb (včetně vrácení zboží)! Maximální spokojenost. Velice děkuji!

Dobrý den, rád bych Vám touto cestou velice rád poděkoval za zprostředkování nákupu našeho nového jídelního stolu z německého eshopu. Nákup se realizoval již před rokem těsně po Vánocích. I když byla zásilka nestandartně nadrozměrná 300x100cm a i extra těžká 190kg, díky skvělému přístupu a komunikaci Vaší firmy a nasmlouvanému dopravci nadlimitních zásilek vše klaplo na výbornou a mohu Vás jenom doporučit. Petr Soukup, Tábor

2023

Služba asistenta vynikající,vše ok.

Zatím první nákup, ale jsem maximálně spokojená. Rychlost, podpora, vše ok. Určitě využiju znovu.

Službu využívám již od roku 2016. A vždy naprostá spokojenost. Jak při zaslání na adresu, tak při osobním odběru. Je fakt super, že firma s tímto zaměřením existuje a pro mne je významným bonusem i komunikace v češtině.

Objednáno ve středu v Německu, v pátek doma v Jihlavě. Co víc si přát? Spokojenost a doporučuji

Opravdu vynikající, jednoduchá a funkční služba. Objednával jsem přes stránku notebook Dell XPS17 z oficiálního německého Dell e-shopu, vše proběhlo naprosto bez problémů. Mockrát děkuji za tuto možnost.

Po delší době píši stale dokola bezkonkurenční firma co se týče rychlosti,slušnosti a vystupováním za vše děkuji a jen tak dale Jiří

Šlo o mou zcela první zkušenost s touto firmou a jsem nadmíru spokojený. Kupované zboží bylo velmi problematické dostat z Německa do ČR, zejména kvůli jeho citlivé povaze (vysoce hořlavé), rozměrům (paleta) a hmotnosti. Nespočet velkých přeposílacích společností rovnou sdělilo, že zboží buď přepravit nedokáže, nebo se to nevyplatí a již to vypadalo, že si do Německa budu muset zajet osobně. Zde nebyl s ničím absolutně žádný problém a vše proběhlo velmi rychle (zboží bylo za 2 dny od obdržení na německý sklad doma), profesionálně s přátelským jednáním a navzdory dlouhé cestě nedošlo k žádnému poškození. Systém stránek a spravování zásilek je velmi uživatelsky jednoduchý a vše, co není jasné dovysvětlí sekce s častými dotazy, případně a ochotná zákaznická podpora. Den před odesláním mě ještě kontaktoval sám pan majitel a vše mi důkladně vysvětlil a navrhl nejlepší možné řešení na přepravu a rovnou mi vypočítal pravděpodobnou cenu. Při příštím nákupu služeb rád znovu využiji. Všem mohu vřele doporučit! Děkuji.

pravidelně využívám služeb, perfektní spolupráce, komunikace a rychlost dodání! Určitě využijte pokud váháte. Služby také nejsou předražené!!!

Výborná zkušenost. Asistovaný nákup a platba na eBay Kleinanzeigen proběhla hladce a získal jsem tak zboží, které už jsem dlouho chtěl, za rozumnou cenu. Nejspíše jediná služba v ČR, která umožňuje asistovaně nakoupit právě na Kleinanzeigen.

Dobrý deň, chcel by som touto cestou veľmi pekne poďakovať Vašej firme za dlhodobé a spoľahlivé preposielanie zásielok z Nemecka. Už 10 rokov používam Vaše služby a musím povedať, že som s Vašou prácou vždy veľmi spokojný. Za túto dobu som Vám z dôverou zveril cez 122 zásielok a nikdy sa mi nestalo, že by som bol s Vašimi službami nespokojný. Preto by som Vám chcel navrhnúť, aby ste zaviedli systém odmenovania verných zákazníkov. Vzhľadom na to, že používam Vaše služby už tak dlho a pravidelne, myslím si, že by som si zaslúžil nejakú formu zľavy alebo inú výhodu. Takéto odmeny by mohli byť skvelým spôsobom, ako preukázať vašim zákazníkom vďačnosť za ich vernosť a podporiť ich k tomu, aby pokračovali v používaní Vašich služieb. Ešte raz by som chcel vyjadriť veľké poďakovanie za Vašu prácu a za to, že som sa mohol vždy spoľahnúť na Vaše služby. Verím, že moja pripomienka k zavedeniu odmenovania verných zákazníkov Vám bude užitočná a že nájdete spôsob, ako oceniť svojich najvernejších zákazníkov. S pozdravom, M

Super, první zkušenost a přeposláno tentýž den, co balíček dorazil do skladu, následující den již v ČR v Alza boxu. Podmínkou je mít kredit a být na příjmu pro vyplnění údajů.

Děkuji vaší firmě dnes asistovaný nákup po třetí a jsem moc spokojený s vaší službou . Jsem rád , že jste .

perfektní a rychlé přeposlání

Naprostá spokojenost! Vstřícná zákaznická podpora. Vřele doporučuji.

Vše naprosto super! Díky.

Bezproblémový osobní odběr.Nakupování je velice snadné.Příjemné jednání personalu a take dobra komunikace sluzby podpory.Doporučuji.

Jako vždy - naprosto perfektní služby. Díky.

2022

Nakupovala jsem poprvé, vše bez problému, doručení ze skladu v Německu do Čech do druhého dne. Skvělá komunikace. Moc díky, nejsem tu určitě naposledy :-)

Spokojenost ve všem. Na telefonu vždy ochotný pán. Ta nejrychlejší doba doručení jaká může existovat! Odpoledne oznámení že byl balík odeslán a druhý den dopoledne doma!

Službu používám k zasílání z e-shopů, které neposilájí do ČR, nejvíc oceňuji rychlost, kdy balíček je prakticky druhý den po přijení v Zittau u mě doma. Doporučuju.

OBROVSKÁ NESPOKOJENOST!!! Nedodržují podmínky, které mají napsané na stránkách a pokud bude zásilka s paletkou nebo kterýmkoliv zpevněním 10*10cm - půjde o paletovou zásilku. Jasně mi bylo napsáno, že nerozlišují velikost palety, na to si dejte pozor! I s mini paletou zacházejí jako s paletovou zásilkou, i když s ní můžou manipulovat normálně, jen se jim nechce. Radši si vydělají. Po dotazu nedokážou vůbec jednoznačně odpovědět na otázku a konverzaci vedou všeobecně a směřují úplně jiným směrem. Bohužel čekám ještě na zásilku :-( pak hned ruším. NIKDY VÍC!!!

Vždy naprosto perfektní! Díky.

2 asistované nákupy = absolutní spokojenost.

Již 3 roky využívám jejich služeb. Nadmíru spokojena!! mohu jen doporučit. Vždy z jejich strany je naprostá spokojenost!!! lepší službu by jste nenašli! Využívala jsem shipito, apod, ale to se nedá srovnat! Takže za mě, perfrektní služby za levné ceny! A hlavně máte jistotu, že dostanete co jste si koupili, pokud odesílatel nemá problém! :)

Vše proběhlo hladce! Chválím přehledný web s užitečnými radami, přijatelné ceny, rychlost doručení, nelze než poděkovat. Skvělé!

Asi 250 zásilek super nikde není podobný servis děkuji Jenštejn

Iba spokojnost

Veľmi spokojný. Rýchla komunikácia, perfektné vybavenie nákupu.

Kupuji v Německu hlavně hifi komponenty, LP, CD a hodně prodejců posílá pouze po Německu, takže adresa v Zittau super. Využívám asistované nákupy a velká spokojenost. Takže děkuji za dosavadní spolupráci.

Naprostá spokoenost a super rychlé doručení. Již 3 rokem využívám pravidelně jejich služeb a nejlepší co znám! Zakládají si na preciznosti!

Já musím opět smeknout! Nikdy jsem nevěřil,že až budeme jedna EU budeme ještě pořád potřebovat "strýčka na Západě" jako před 40 lety. A Nákupy jsou přesně takovým strýčkem! Děkuji za dlouhodobě 100% služby, přesnost, vstřícnost ap. Děkuji a doporučuji!

Rád bych se podělil o zkušenost s reklamací, asi tušíte, že ne vždy se přepravci k zásilkám chovají tak, jak by měli. Tedy přepravce zásilku nenávratně poškodil, ale zde mi pomohli s reklamací a, ač jsem to nečekal, reklamace byla uznána k mé spokojenosti. Ač je v tom NN nevinně, pomohli a komunikovali, čehož si velmi vážím. Díky za pomoc!

Vše bez zádrhelů. Bezproblémová služba. Jediné s čím se nemohu sžít je platba přes kredit a dobíjení převodem.

Moje první zkušenost je skvělá komunikace, přístup, ochota a rychlé odeslání i dodání, takže super. Rozhodně můžu doporučit

Využívám od roku 2014. Vše naprosto perfektní. Nelze než doporučit a díky za takovou službu.

S firmou jsem nadmíru spokojený . Nakupuji na ebay a zásilky počítám na stovky . Občas se stane , že mám problém se zasilatelem , ale posádka Nákupů jsou profíci na svém místě a dokáží si poradit s každým problémem . Z mé strany mohu jen doporučit .

Vynikající. Asistovaný nákup bez problémů.

Opět několik zasílek došlo bezproblémově, dokonce den před 24.12.. Jsou prostě perfektní, takových služeb více! Děkuji, že jste tu pro nás. :)

2021

Vše perfektní. Komunikace obchodu, asistovaný nákup, rychlost dodání. Super Díky

maximalna spokojnost s kazdym dorucenim. doporucujem.

Moje první zkušenost, přístup, ochota vše perfektní. Rozhodně můžu doporučit

Perfektní, díky!!!

Velmi dobrá zkušenost, rychlé a spolehlivé vyřízení požadavků.

Vše jako vždy perfektní!!! Děkuji, ostatním vřelé doporučení.

Vynikajúci pristup, ochota, rýchlosť. Môžem len doporučiť. 100% spokojnosť. Ďakujem.

3 roky využívám, raduji se z rychlosti dodání, komunikace.

Vše vždy naprosto perfektní!!! Díky

Vždy naprosto perfektní!!! Díky.