Nakupování v Německu bez omezení
s odesláním do ČR i SR.
Přihlášení na účet X

RegistraceZapomenuté heslo
Znovu odeslat aktivační kód

Vše o nákupech

Q Proč nakupovat v Německu

Nakupování v Německu pro mnohé znamená překážku především kvůli drahému poštovnému nebo úplné absenci zasílacích služeb do České republiky. Z osobní zkušenosti víme, že jsme využívali buď ochotných přátel jezdících do Německa nebo nakonec mávli rukou a poštovné pro tentokrát zaplatili. Velkou příležitostí je pro mnohé nakupování na amazon.de nebo ebay.de, což je vlastně kvalitnější české aukro. Spousta zboží bývá v Německu i mnohem lacinější než u nás. Především se jedná o oblečení a hračky pro děti, elektroniku, značkové oblečení, a automobilové díly (BMW, AUDI, aj...)

Zásilková služba vznikla díky velkému zájmu našich nejen obchodních, ale i blízkých přátel. S importem zboží z celého světa, obzvláště z Německa, máme dlouholeté zkušenosti. Zkušenostmi s obchodováním v Německu Vám ušetříme nejen spoustu času, ale i peněz.

Věříme, že s našimi službami budete spokojeni. Jsme otevřeni jakýkoliv námětům a připomínkám. Stačí nás kontaktovat.

Ilustrace

Q Adresa Vaší poštovní schránky

Registrací získáváte virtuální, ale fyzickou, poštovní schránku v Německu, na kterou si můžete odesílat zakoupené zboží.

Ceny

Q Ceny za služby

V rámci zásilkových služeb z Německa do České republiky jsme v testu služeb dosáhli krásného umístění. Porovnejte, vyzkoušejte a uvidíte.

Q Kde nakupovat

Nakupovat můžete prakticky kdekoli, odkud Vám odešlou zboží poštou na Vaši adresu v Německu. Většina obchodů dnes tuto službu poskytuje a nelezete zde zboží levněji než v kamenném obchodě.

Pokud nevíte, kde zboží hledat, pomůže Vám například obdoba českého Zboží.cz, resp. Heureka.cz, a to www.preis.de nebo www.billiger.de

Nejoblíbenější jsou portály www.amazon.de a www.ernstings-family.de, a ebay.de který je obdobou českého aukra. Pokud máte zájem o některé zboží a nemáte registraci, poskytujeme službu asistovaných nákupů, kde za Vás nakoupíme, odešleme a přepošleme Vámi vybrané zboží.

Q Za jak dlouho dostanu zásilku?

Zásilky po Německu jsou u nás na skladě zpravidla v rozpětí jednoho až tří dnů. Ihned po přijetí Vám přichází email o naskladnění ve Vaší schránce. V rámci České republiky využíváme služby PPL, která bývá doručována do druhého dne včetně možnosti sledování zásilky. Balíky PPL jsou automaticky pojištěny na 50.000,- Kč a řidič Vám bude informovat předem o čase dodání.

- Nejkratší doba doručení z Německa k Vám domů může být i 3 dny, nejdelší do 10 dní.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace