Vážení obchodní partneři,
v současnosti se společně s Vámi připravujeme na vánoční sezónu, která ač je časově krátká, tvoří velkou část našich i Vašich celoročních aktivit. Se zkušenostmi z minulých let a díky stále větší oblibě online nákupů i letos očekáváme enormní objem přepravovaných zásilek.

Díky nejnižší nezaměstnanosti za posledních 15 let čelí pracovní trh na konci roku nedostatku pracovních sil zejména na pozicích skladníků a řidičů. Nechceme však v předvánočním období doručovat na úkor nižší kvality služeb, protože ta je pro nás klíčová.

Z těchto důvodů jsme pro vrcholnou sezónu (1. listopad – 31. prosinec 2018) přistoupili k zavedení sezónního příplatku za vnitrostátní zásilku, abychom zajistili dostatečné manipulační a doručovací kapacity. Příplatek přechází do odměn pro naše dopravce, kurýry a manipulační pracovníky, kteří jsou v tuto dobu nejvíce exponovaní, když musí na období cca 7 týdnů navýšit své kapacity až o 60 % oproti dosavadnímu průměru.

Jen díky tomuto opatření Vám budeme moci nadále poskytnout služby na nejvyšší úrovni a pomoci Vám, našim zákazníkům, dosáhnout úspěchu během nejdůležitějšího prodejního období.

Děkuji Vám za pochopení a dosavadní důvěru.

S přátelským pozdravem, DPD.